kontakt

Zadzwoń

787 645 746

lub napisz

Prawo

Czy można dziś w Polsce prowadzić firmę bez tarczy w postaci sztabu prawników? – znasz odpowiedź!, my też! – doświadczenie nauczyło nas, że żeby móc się skupić na rozwoju własnego biznesu, ktoś musi czuwać by wszystko działo się zgodnie z prawem, tak by całą energię można było przeznaczyć na robienie tego co potrafi się najlepiej zamiast marnować ją na niekończące się spory i procesy – i nie chodzi tu tylko o energię, ale także o środki finansowe – procesy w Polsce są drogie – jeśli więc można spór rozwiązać inaczej warto znać rozwiązania.

Współpracujemy z krakowskimi i warszawskimi prawnikami i kancelariami prawnymi – to coraz częściej młodzi ludzie, rozumiejący biznes i potrzebę specjalizacji. Jeśli codziennie zmienia się kilkadziesiąt aktów normatywnych – każdy prawnik, który twierdzi, że zna się na wszystkim, delikatnie mówiąc, mija się z prawdą.

Jest jeszcze jeden aspekt – bariera komunikacyjna, miedzy specyficznym, hermetycznym językiem prawnym a równie specyficznym, choć bardziej egalitarnym językiem biznesu – zawsze warto mieć kogoś kto przetłumaczy te języki i umożliwi rzetelną dwustronną komunikację. Ileż razy nieporozumienia na linii klient-prawnik powodowały ogromne straty pieniędzy i czasu. To, co my oferujemy to rozwiązanie, w pełni zgodne z maksymą, mówiącą o tym, że „nie musisz kupować krowy jeśli chcesz się napić mleka” – wynajmując SAYANSI – wynajmujesz także dostęp do prawników i porad prawnych, za które zapłacisz dopiero wtedy kiedy będziesz ich na prawdę potrzebował;