kontakt

Zadzwoń

787 645 746

lub napisz

Marketing

Dziś, mówiąc marketing, mamy na myśli przede wszystkim obecność w Internecie – powszechność, mobilność, dostępność – te trzy słowa definiują współczesną przestrzeń komunikacji z Klientem – z Twoim Klientem. Dziś dobrze zrobiona strona internetowa to standard – dla nas to stanowczo za mało – my proponujemy skuteczne strony. Dzięki indywidualnie negocjowanej opłacie abonamentowej od razu dostajesz gotowy produkt, ale płacisz za niego „w ratach”! – tak byś uwolnioną gotówkę mógł przeznaczać na rozwój swojej firmy.

Nie proponujemy ani „gotowej strony” ani tym bardziej „strony z szablonu” – proponujemy indywidualne rozwiązanie do Twoich potrzeb, które będzie rozwijać się razem z Twoją Firmą – bowiem abonament to stała aktualizacja strony, która niczym rekin – by żyć musi być w ciągłym ruchu.

Ale to nie wszystko! – w ramach tej samej opłaty abonamentowej opracujemy dla Ciebie identyfikację wizualną i przygotujemy plan działań poza siecią – czasopisma (jakie?, i dlaczego te?), ulotki, materiały na konferencje/sympozja/targi, reklama w miejscu sprzedaży – to wszystko by działać musi byś spójne – spójne z najważniejszym kanałem – Internetem!

Rockefeller zwykł mawiać, że wie, iż co drugi dolar wydany na reklamę jest wyrzucony w błoto, ale mimo to warto inwestować w reklamę, bo nie wiadomo który to dolar – dziś, ponad 100 lat później ta maksyma wciąż jest aktualna, z jednym wyjątkiem – dzięki nauce – coraz mniej dolarów wyrzucamy w błoto. Powierz marketing swojej Firmy nam, a Ty skup się na tym co najważniejsze – na robieniu tego co przynosi Ci pieniądze!