kontakt

Zadzwoń

787 645 746

lub napisz

Księgowość

To, że nie palisz papierosów i tym samym nie odprowadzasz do budżetu podatku akcyzowego nie czyni z Ciebie przestępcy podatkowego! – warto o tym pamiętać, szczególnie w dzisiejszych czasach!

Przedsiębiorca nie ma obowiązku maksymalizacji podatków! Nie musi wybierać takich rozwiązań, które przysparzają największych podatków – celem przedsiębiorcy jest maksymalizacja zysków!

Wszystkie podejmowane w firmie decyzje mają konsekwencje finansowe, a bardzo wiele z nich także podatkowe. Warto więc podejmować decyzje ze świadomością konsekwencji.

Czy lepiej rozliczać się z Urzędem Skarbowym co miesiąc (12 razy w roku), czy może kwartalnie (tylko 4 razy)? W pierwszym przypadku na odliczenia mamy 2 miesiące, w drugim 6 – jest różnica?

Czy i kiedy warto zostać „VATowcem”? Czy zakup środka trwałego z kapitału własnego jest korzystniejszy od leasingu?

Księgowy to nie obowiązek! – nawet w spółce z o.o. księgowość możesz prowadzić sam, ale jeśli Twoja Firma zajmuje się czymś innym niż świadczenie usług z zakresu księgowości i rachunkowości, to może warto skupić się na tym „czymś innym”? Dla Ciebie zajmiemy się doborem najwłaściwszej formy rozliczania w ramach wybranej formy prowadzenia działalności gospodarczej, a także pomożemy znaleźć najodpowiedniejszego księgowego/biuro rachunkowe.

Proponujemy również stały monitoring obsługi księgowej, oraz pomoc przy rozwiązywaniu „sytuacji kryzysowych”. Współpracujemy nie tylko z księgowymi i biurami rachunkowymi ale także z doradcami podatkowymi. Prowadząc Firmę trzeba być przygotowanym na wiele niespodzianek wynikających ze specyfiki naszego systemu fiskalnego – my jesteśmy przygotowani – dla Ciebie!